Шановні клієнти!

     Товариство з обмеженою відповідальністю "ОЛЛ ЛЕНД УКРАЇНА" приймає замовлення на виготовлення індивідуальних корпусних та м'яких меблів для дому, офісу, барів та ресторанів. Корпусна мебель виготовляється із високоякісного ДСП компанії "Swisspan" класа емісії "Е1" (можливо вибрати іншого виробника), плівкової або фарбованої МДФ, високоякісної кромки ПВХ компанії "Rehau", а також натурального дерева. На м'які меблі пропонується широкий вибір оббивного матеріалу (тканини, шкірозамінники та натуральна шкіра) іноземного та вітчизняного виробника; стільці та крісла виготовляються на заказ із якісних комплектуючих з великим вибором оббивного матеріалу.

     З надією на взаємовигідну співпрацю та на те, що в нас Ви знайдете надійного та відповідальго партнера.

З повагою, ТОВ "ОЛЛ ЛЕНД УКРАЇНА" 

Корпусні меблі на замовлення, м'які меблі в Києві!

Якісні, красиві, зручні, приємні на дотик та функціональні меблі - про такі мріє кожен.

Ласкаво просимо на наш сайт! Тут Ви знайдете корпусні меблі на замовлення, м'які меблі на будь-який смак  і гаманець: розкішні і великі, мініатюрні і стримані, по-домашньому затишні і строгі ділові меблі, дорогі й більш економні, але не менш красиві меблі.

Наша компанія ставить якість товару над усе.
Представлені в нашому каталозі корпусні меблі на замовлення, м'які меблі в Києві - це краще, що може Вам запропонувати Київ!

Ми впевнені в цьому, тому що:

  • Великий асортимент (щонайширший вибір в Києві!), який пропонує наша виробнича компанія, дозволяє будь-якому клієнтові знайти в нашому каталозі м'які меблі, корпусні меблі в Києві за своїм смаком;
  • Наша компанія надає кожному замовникові допомогу в доставці купівлі;
  • Наша компанія має бездоганну репутацію і сотні вдячностей від клієнтів, що замовили меблі;
  • Ми проти великих націнок, а тому наші корпусні меблі доступні за ціною кожному клієнтові;
  • Наші досвідчені консультанти завжди готові допомогтиклієнтам вибрати найбільш відповідні їм м'які меблі

Ми пишаємось тим, що наша виробнича компанія може запропонувати жителям столиці і регіонів кращі меблі по оптимальній ціні!

 

Яндекс.Метрика     Copyright © 2008 ООО "ОЛЛ ЛЕНД УКРАЇНА"